
Bildegalleri
Som nye : KARÜN solbriller
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 40 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Kjønn: Dame
I 2022 tok jeg Grå Stær på begge øynene, og opplevde Lysskyhet i lang tid etterpå.
Fordi jeg bare elsker briller, og det faktumet at jeg ikke trengte styrke lenger, så gikk jeg i min ADHD tilstand, til innkjøp av 4 PAR Solbriller! 😂
Det er derimot begrenset hvor mange par man trenger, og bruker, og dermed ble 3 par liggende, sammen med de andre 5 parene jeg eide, men ikke fant før mange måneder etterpå.
Disse er ikke mer enn prøvd på !
Aldri brukt!
De er Designet av Sharlene Woodly , for KARÜN.
De er laget av Resirkulerte materialer, og er etter min oppfatning lekre!
Det er bare det at jeg forelsket meg veldig i ET par av de 4, og gav etter hvert bort et par til min søster, og et par til ei venninne.
Disse holdt jeg på fordi jeg liker de godt, men de ble ikke brukt!
For, etter 2 år trengte jeg solbriller med progressive glass, siden jeg måtte ha lesebriller da jeg valgte null Visus på Stær opr!
Stønn! Mye styr !
Disse kom i en pappeske, som jeg dessverre klarte å miste i oppvask vannet ( ikke spør 🤣) så esken har jeg ikke, men de kommer i et etui.
Kjøpt på Brilleland Juni 22, kostet 890: nye, men altså, selges for 300:
De er uten styrke, og i særs god stand siden de ikke kan regnes som «BRUKT» !
Passer mitt tykke ansikt, men kan reguleres inn selvsagt :)
Har Vipps/FiksFerdig :)
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 24.7.2026 kl. 08:23 ・ FINN-kode: 470660396

