Bildegalleri
Brudekjole for barfotbruden, komfortabel, oppsirkulert, resirkulert.
Til salgs
Frakt fra 69 kr + Trygg betaling 106 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Størrelse: L
Farge: Hvit
Denne kjolen er spesiallaget av Nike Kondakis i Nairobi. Nike oppgraderer fallskjermstoff til moteklær.
Dette er sannsynligvis den mest komfortable kjolen noen brud har hatt på seg. Overdelen er rynket og strekker seg for å passe til overkroppen. Skulderstroppene er justerbare og kan krysses eller knytes i halsen.
Dette bildet viser overdelen over en stroppeløs BH i størrelse 34-C. Jeg tror den kan gå én størrelse mindre eller opptil to BH-størrelser større på grunn av rynkingen.
Passer for høye kvinner, falden har fallskjermsnorer for å justere lengden. Passer også for kvinner som nektet å suge inn eller bruke korsett.
Jeg stylet denne med øredobber og halskjede i resirkulert gull (tilgjengelig for leie) for å bli med i temaet med den resirkulerte fallskjermkjolen og hellenistisk inspirerte sandaler.
Å leie denne kjolen for én dag har samme pris som for syv dager. Ta gjerne med deg en uke for å prøve den på, vise den til venninnene dine, se om det blir brudekjolen din!
Hvis du ønsker å beholde den frem til bryllupet, kan jeg avtale leie i opptil tre måneder til rabattert pris.
Fastpris på 500 kroner for henting på Aker Brygge. Jeg reiser fra Nesodden, og dette dekker fergekostnadene og tiden min.
Og gratulerer!!!
Lei den på hygglo
https://www.hygglo.no/i/1d0-parachute-bridal-gown-yes-really
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 29.7.2026 kl. 11:28 ・ FINN-kode: 470629893




