Bildegalleri
Svart skjørt med lommer! Fra ca. 2005 🖤
Til salgs
Frakt fra 50 kr + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Passform: Normal i størrelsen
Størrelse: M
Farge: Svart
Svart kort enkelt skjørt. Med lommer! Størrelse M. Kjøpt i ca. 2005.
Kan også kjøpes ilag med toppen i annonsen, (toppen ligger i en annonse på min profil), men da må du sette inn prisen av toppen sammen med skjørt-prisen der det står «gi bud», eller ta kontakt:)
Kjøp ved å skrive summen inn der det står «gi bud», så sendes det så fort som mulig etter der:)
Jeg har mange fine klær i andre annonser, så bare gå inn og ta en titt. Det kommer mye Y2K-klær som jeg aldri har lagt ut nå fremover i sommer og høst, så følg med hvis du vil være først ute:) Hvis du finner mer du ønsker i mine annonser nå, så kan jeg samle alt i en sending for 69 kr. i frakt for alt i en stor pakke gjennom Post Nord hvis det er ønskelig, eller så lager jeg en ny annonse med Fiks ferdig og trygg sending hvor alt kan sendes samlet. :)
Bare ta kontakt hvis du lurer på noe!
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 3.8.2026 kl. 17:07 ・ FINN-kode: 470522703


