Bildegalleri
Louis Vuitton Speedy P9 Pouch – Rouge | Pharrell Williams Collection
Til salgs
+ frakt og Trygg betaling
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Merke: Louis Vuitton
Kjønn: Dame
Materiale: Stoff
Selger en 100 % original Louis Vuitton Speedy P9 Pouch i fargen Rouge, fra den eksklusive Speedy P9-kolleksjonen designet av Pharrell Williams.
Pouchen selges separat fra Speedy P9-vesken og er svært vanskelig å få tak i alene. Den er perfekt som clutch, organizer eller liten skulderveske med den avtagbare gullkjeden.
Speedy P9-kolleksjonen ble lansert som en del av Pharrell Williams' første kolleksjoner for Louis Vuitton og har blitt en av merkets mest ettertraktede moderne utgivelser.
Detaljer:
• 100 % original Louis Vuitton
• Speedy P9 by Pharrell Williams
• Farge: Rouge
• Mykt kalveskinn med Monogram-print
• Gullfarget glidelås og avtagbar kjede
• Selges separat
• Leveres med [dustbag]
Stand:
Helt ny, kun tatt ut av esken og posen.
Kan sendes over hele landet mot forhåndsbetaling og frakt, eller hentes etter avtale.
Kun seriøse henvendelser.
Denne pouchen selges normalt ikke separat fra Speedy P9. Jeg har ikke funnet sammenlignbare salg av denne alene, og pris er derfor satt som utgangspunkt. Seriøse bud vurderes.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 22.7.2026 kl. 17:09 ・ FINN-kode: 470514572


