Bussjåfør
ONEPARK AS
- Søknadsfrist Snarest
- Ansettelsesform Fast
Noen kjører buss. Du skaper reiseopplevelser!
Du vet den følelsen når noen møter deg med et smil etter en lang flyreise? Eller hjelper deg trygt på vei til terminalen når tiden er knapp? Det er den følelsen vi skaper hver dag.
Hos Onepark kjører vi ikke bare buss. Vi leverer service, trygghet og vertskap – hver eneste dag, døgnet rundt. Våre bussjåfører er ofte det første og siste møtet reisende har med Oslo Lufthavn.Derfor ser vi etter deg som liker mennesker like godt som du liker å kjøre buss.
Er du klar for å bli en del av laget?
Nå har du muligheten til å bli en del av Norges største parkerings- og mobilitets aktør, som hver eneste dag får hverdagen til å flyte for hundretusenvis av mennesker. Vi ser etter deg som ønsker å gjøre en forskjell – ikke bare transportere mennesker fra A til B.
Hos oss handler jobben om vertskap:
Du ønsker folk velkommen.
Du hjelper når noen trenger det.
Du skaper ro når det er travelt.
Du representerer Onepark med stolthet.
Kort sagt: Du gjør reisen litt bedre.
Dette blir hverdagen din:
Kjøre våre moderne elektriske busser mellom parkeringsområdene og terminalen på Oslo Lufthavn.
Gi passasjerene en trygg, hyggelig og effektiv reise.
Være en synlig og positiv vert for våre kunder.
Sørge for at bussene er rene, innbydende og klare for neste avgang.
Samarbeide med kollegaer og andre aktører på flyplassen for å levere en førsteklasses kundeopplevelse.
Hvem er du?
Vi tror du kjenner deg igjen i dette:
Du setter alltid kunden først.
Du liker å møte mennesker og yte god service.
Du holder hodet kaldt når tempoet er høyt.
Du er punktlig, pålitelig og profesjonell.
Du er stolt av yrket ditt.
I tillegg har du:
Førerkort klasse D
Gyldig kjøreseddel for buss
Gyldig YSK
Gode norsk- og engelskkunnskaper
Mulighet til å jobbe turnus
Dette får du hos oss:
100 % fast stilling eller deltid om det passer deg bedre
Moderne elektriske busser
Et inkluderende arbeidsmiljø med gode kollegaer
Grundig opplæring og støtte fra et erfarent team
En spennende arbeidsplass midt i hjertet av Oslo Lufthavn
Muligheten til å være ansiktet utad for et selskap med høye ambisjoner
Klar for neste stopp?
Hvis du mener at service handler om mer enn å kjøre buss, og ønsker å bli en del av et selskap som satser på både mennesker og teknologi, vil vi gjerne høre fra deg.
Søk i dag – kanskje er det du som blir den neste som ønsker tusenvis av reisende velkommen til Oslo Lufthavn.
Ferdigheter
- Busskjøring
- Norsk
(1/7)
JobbMatch
Er du en god match for denne stillingen?
JobbMatch ser på erfaringen og egenskapene dine – og sjekker hvor godt du passer.
Om arbeidsgiveren
Onepark er Norges ledende i sin bransje og utvikler fremtidens parkeringsløsninger gjennom teknologi, innovasjon og kommersiell innsikt.
Med vår egen teknologiplattform Autopay kombinerer vi operasjonell erfaring med digitale løsninger som skaper verdi for kunder, eiendomsbesittere og millioner av reisende.
Selskapet omsetter for over 2 milliarder kroner årlig og er Norges største fullservice-operatør innen utvikling, drift og forvaltning av parkeringsanlegg.
Vi er i sterk vekst, investerer tungt i teknologi og mennesker, og har én klar ambisjon: å levere kundeopplevelser i toppklasse – hver eneste dag.
- Sektor: Privat
- Antall stillinger: 2
- Sted: Standardveien 1, 0581 Oslo
- Bransje: Eiendom, Reise og turisme, Transport og logistikk
- Stillingsfunksjon: Transport og sjåfør
- Arbeidsspråk: Norsk, Engelsk
Nøkkelord
bussjåfør, oslo lufthavn, service, kundeservice, transport
Annonseinformasjon
- FINN-kode 470486504
- Sist endret


