Bildegalleri
Morsomme fortellinger om FØRSTE KLASSINGER.
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Vi selger en veldig koselig bok for småskoletrinnet. Veldig kjekk å lese for barn som skal begynne på skolen, eller går på småskoletrinnet. Boken inneholder fortellinger av Nordens mest leste barnebokforfattere. Her er fortellingen av Astrid Lindgren om Pippi sin første skoledag. Vi hører også om barna i Bakkebygrenda og mange, mange flere.
"En humoristisk og varm bok for dem som skal begynne på skolen, førsteklassinger og andre. Her vil mange kjenne seg igjen".
Vi hadde to eksemplarer av boken. Denne er som ny. Kr. 100,-.
2. Anna Fiske sin bok om Hvordan begynner man på skolen? Boken gir svar på alle spørsmål barnet har om skolen. Enkel tekst, rikt illustrert.
Denne boken er også fint brukt. Kr. 100,-.
Kan hentes hjemme hos oss, eller sendes.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 9.8.2026 kl. 13:58 ・ FINN-kode: 470440116

