
Bildegalleri
Denon DCM-340 5-CD-veksler (Reparasjonsobjekt / Deledisk) – Made in Japan
Til salgs
Frakt fra 109 kr + Trygg betaling 40 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Må fikses - Noen mangler/ødelagte deler
Merke: Denon
Type: CD-spillere
Selger en klassisk Denon DCM-340 5-CD-karusellveksler fra tidlig 90-tall. Spilleren selges som et reparasjonsobjekt da den fusker med avspillingen.
Dette er en solid maskin med Denons anerkjente ASLC (20-bit 8x oversampling) teknologi, bygget i Japan. Perfekt prosjekt for den som liker å skru på vintage elektronikk, eller som trenger kvalitetsdeler.
🔍 Tilstand og feilbeskrivelse:
Laser/avspillingsfeil: Spilleren starter opp og kan gjerne spille en sang, men plutselig hopper den over sporet og roterer karusellen videre til neste CD. Laserlinsen er forsøkt renset uten at det løste problemet, så feilen ligger mest sannsynlig i laseren (må byttes), glideskinnen eller sensoren som styrer karusellen.
Kosmetisk: Fronten ser pen ut. Topplokket har en del bruksmerker, riper og støv etter lagring (se bilder).
Historikk: Har et gammelt servicesticker på baksiden fra Hi-Fi Klubben Grimstad.
Selges uten fjernkontroll.
Henting/Sending: Kan hentes i Risør.
Sendes gjerne på kjøpers regning og risiko (skal pakkes godt).
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 16.7.2026 kl. 16:18 ・ FINN-kode: 469941701


