Bildegalleri
Søker dyrepass
Gis bort
Beskrivelse av varen
Hei. Jeg heter Luna og jeg er ei utrolig snill og rolig husky-jente på litt over 7 år, og matmor søker pass til meg noen dager, fra 30 juli - 5 august. Matmor skal bort da, og da blir det veldig mye sitting i bur og det er ikke så gøy. Det skal jeg forklare nærmere ved evt interesse.
Jeg elsker å gå turer, men jeg går ikke så pent i bånd, så magebelte er å foretrekke ved lengre turer(det har matmor). Jeg er vant med å ligge i sofa og seng, så jeg er veldig bortskjemt sånn sett🫣Jeg kan stresse å pese noe under bilkjøring, men legger meg som regel rolig etterhvert. Går greit med katter og andre hunder, men søker da noen helst uten hund. Glad i barn og har vokst opp med barn rundt seg.
Matmor søker etter rolig(e) og voksne som har noe erfaring med hund, og som vil gå turer med Luna. Hun er ikke en krevende hund, Luna er rolig og fin når hun får slått seg til ro.
Kan bjeffe å snakke litt når hun er leken eller skjønner hun skal ut på tur - da blir hun glad og viser det med hele seg😃
Er renslig.
Vi bor i Ringebu, så området rundt Ringebu, Sør Fron, Nord Fron er mest aktuell, men jeg skal kjøre helt til Dombås og videre over Lesja, så kan jo evt være aktuelt det også.
Jeg holder maten og utstyr selfølgelig, og betalingen blir vi enige om😊
Vil helst møtes noen ganger hvis det er av interesse for å passe henne😃
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 14.7.2026 kl. 13:56 ・ FINN-kode: 469756374
