Bildegalleri
Smykkeskål skjell – Håndlaget
Til salgs
Frakt fra 38 kr + Trygg betaling 43 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Vakkert østersskjell håndplukket ved skjærgården og forvandlet til en sjarmerende pyntegjenstand. Skjellet er dekorert med decoupage, har en fin gullkant og en vakker pynteperle som blir prikken over i’en og gir et ekstra personlig og dekorativt preg.
Perfekt som smykkeskål til ringer og små smykker, eller som en stilig dekorasjon i hjemmet. Hvert østersskjell er unikt og håndlaget. En flott gave til deg selv eller noen som setter pris på vakre detaljer.
Mål: 15cm x 9cm
Håndlagde smykker i polymer clay, resin og dessert-smykker, vakre smykkeskåler og myke garnprodukter – unike små kunstverk laget med glede.
Sendingsalternativ:
- Be om fiks ferdig👍
- Sende som pakke med PostNord fra kr 75 med sporing.
- Sende som pakker med Posten fra kr 76 med sporing. Kan sende flere ting sammen.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 22.7.2026 kl. 20:16 ・ FINN-kode: 469679294

