Bildegalleri
Utrykkningssnegle 🚨🐌
Til salgs
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Det er rart med det, hvordan drømmen om et yrke i nødetatene henger høyt hos mange barn. Hive seg i uniformen på no time, dure på med høy hastighet, blålys og sirener for å komme til unnsetning🚨
Som tre/fire åring er det en relativt lang vei til det målet. MEN, det finnes heldigvis rekvisitter som kan smuude ventetiden og som man kan leve og lære ut drømmen på, frem til den eventuelt blir en realitet!
Elektrisk kjøretøy for barn, utformet som en tro kopi av en ultra kul politi motorsykkel!
På nett oset kjøretøyet av fart, spenning, troverdighet og matchoness. Klart poden ønsket seg denne!
Om du utsettes for et lovbrudd vil denne doningen kunne komme deg til unnsetning dersom det er i en radius på max 2,25 km. (absolutt avhengig av føre og vekt på fører.) Utover det ville jeg av sikkerhetsmessige årsaker gått for 112.
Utrykknings kjøretøyet durer nemmelig max 3 km i timen og batteriet holder 45 min i følge nettsiden, avhengig av koppsvekten til betjenten.
Om ungen er glad i fart og spenning oppleves det som den mer etterlater seg segleslim en farstssriper.
Så herved selges dermed drømmen om å få en sønn som politibetjent og en strøken segle av en doning, perfekt for forsiktige, fornuftige barn og/eller nevrotiske foreldre.
Selges med:
🚨Lader som bruker 8-10 timer på oppladning, ikke kompatibel med Tesla ladekabler.
🚨Plastikk hjelm som mest sannsynlig ikke tilfredsstiller krav for sikkerhet under en eventuell ulykke.
🚨 Oppbevarings koffert som har sirene som ikke skrur seg av før det klikker for foreldrene.
Utrykkningssneglen er nå solgt. Men om du kjente at historien gjorde noe med humøret i positiv favør har jeg enda flere til deg:
https://www.finn.no/my-items/details/468813728
https://www.finn.no/recommerce/forsale/item/469660851
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 15.7.2026 kl. 09:30 ・ FINN-kode: 469676609

