Bildegalleri
Vakkert antikt halvmånebord i heltre
Til salgs
4 600 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Dybde: 40 cm
Høyde: 70 cm
Bredde: 79 cm
Reservert!
Et nydelig antikt halvmånebord i heltre fra ca 1900, med klassiske, elegante linjer og en varm glød i treverket. Bordet har én praktisk skuff med håndlagde fingerskjøter, et kvalitetsstempel som vitner om godt håndverk og alder.
Den halvrunde formen gjør at bordet tar liten plass samtidig som det gir rommet et eksklusivt uttrykk. Perfekt som konsollbord i entréen, sidebord i stuen, under et speil eller som et lite skrive- eller sminkebord.
Bordet er i svært god stand med vakker patina som bare ekte, gamle møbler får gjennom mange år. Knotten på skuffen er byttet en gang i løpet av bordets levetid, men passer godt til møbelets uttrykk.
Et møbel som passer like fint i et moderne hjem som i et klassisk interiør, og som harmonerer med dagens populære stilretninger som New Traditional, Quiet Luxury og fransk landstil.
Kan hentes på Nøtterøy. Levering kan avtales i nærområdet og til Oslo mot et tillegg.
Antikk, retro, skjenk, sidebord, hjørnebord, entremøbel, rosentre, gammel, chateau stil, bondestil, fransk landstil, rustikk, avlastningsbord, buffet,
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 16.7.2026 kl. 13:29 ・ FINN-kode: 469458120
