Bildegalleri
Blåse bok nr 3
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Blåse bok nr 3. av Håkon Øvreås. Illustrert av Øyvind Torseter.
Boken er i god stand.
Endelig er superheltene tilbake! Den første boka om Brune, Svartle og Blåse ble tildelt Nordisk Råds barnelitteraturpris. I den tredje boka i serien får vi vite hva som skjer når super-rikingen Tom Hane kommer til bygda for å etablere verdens største hønse-farm. Problemet er: farmen skal ligge akkurat på det jordet hvor superheltene har sin tre-hytte. Problemet er også: pappaen til Åse har nettopp mistet jobben. Som vanlig kreves det superhelt-kraft for å få orden i sakene - men blir det litt for mye for heltene våre denne gangen?
Bokmål
Innbundet
13,5 x 18,5 cm
Gyldendal
Ønsker du flere bøker? Det er mulig å sende ca. 7–9 bøker på én «Fiks ferdig» sending. Se gjerne mine øvrige annonser med barne- og ungdomsbøker. Kan også hentes i Oslo, eller sendes med PostNord og Posten.
Barnebok, barnebøker, eventyr, bok, lese, leseglede, barn, vokabularet, bruktbokhandel, fortelling, ombruk, gjenbruk, lesestund, brukte bøker.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 9.7.2026 kl. 19:16 ・ FINN-kode: 469381774




