Bildegalleri

Din lokale eiendomsmegler Aleksander Faksvåg Talgø har gleden av å presentere dette flotte naustet på Henda. Foto: Interiørfoto AS

Moderne naust med nydelig beliggenhet - Mulighet for båtplass - Innlagt strøm - Tilgang til sanitærbygg

Prisantydning890 000 kr
Totalpris
913 340 kr
Omkostninger
23 340 kr
Kommunale avg.
414 kr per år

Nøkkelinfo

Boligtype
Andre
Eieform
Selveier
Soverom
0
Internt bruksareal
69 m² (BRA-i)
Bruksareal
69 m²
Byggeår
2013
Energimerking
Tomteareal
1 716 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Visning

Ta kontakt med megler for avtale om visning.
Visningspåmelding

Om boligen

Din lokale eiendomsmegler Aleksander Faksvåg Talgø har gleden av å presentere dette moderne naustet på Henda i Averøy. Naustet er oppført i 2013 og er i moderne stil og fremstår som relativt nytt. Naustet inneholder stort naustrom og loftsrom. Her har du også innlagt strøm. Naustet ligger i rekke og har tilgang til felles sanitæranlegg og felles biloppstillingsplass. Tilrettelagt med båtrampe for sjøsetting. Det medfølger også båtplass i flytebrygge. Til info så må småbåtlaget godkjenne overføring av båtplass da denne ikke er tilknyttet naustlaget. Det vil derfor være venteliste på båtplass som må undersøkes før tildeling av båtplass.
Velkommen til visning!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode469348239
Sist endret09. juli 2026 18:00
ReferanseNO4.26242

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.