Bildegalleri
NAVEE ST3 Pro elsparkesykkel – Selges som reparasjonsobjekt (2 kontrollere)
Til salgs
3 000 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Må fikses - Noen mangler/ødelagte deler
Selger en NAVEE ST3 Pro elsparkesykkel som et reparasjonsobjekt, da jeg dessverre ikke har tid til å feilsøke og utbedre feilen selv. Dette er en kraftig premium-modell som koster rundt 7500–11000 kr ny i butikk.
Jeg kjøpte den nylig brukt med en feil. Da jeg trodde problemet lå i kontrolleren, kjøpte jeg en helt ny original kontroller fra AliExpress (kostet 700 kr med frakt). Denne er nå montert i sparkesykkelen, men feilen forsvant dessverre ikke. Det betyr at du får med 2 kontrollere på kjøpet (den gamle originale og den helt nye som sitter i).
I tillegg er bremseskiven på bakhjulet litt skjev.
Hvordan feilen oppfører seg (Feilkode 9):
Sparkesykkelen starter og kjører fint i 20 km/t. Men etter ca. 30 sekunder til ett minutt dukker feilkode "9" opp på skjermen (se bilde). Da faller farten, og man må slå sparkesykkelen av og på igjen for å fortsette. Siden den oppfører seg slik, er den ikke praktisk å bruke i nåværende tilstand. Feilen må finnes og fikses av noen som har peiling (sannsynligvis en dårlig kontakt/ledning fra batteriet/BMS).
Viktig informasjon om appen:
Jeg klarer ikke å koble sparkesykkelen til appen. Det oppgis at den må avkobles fra den forrige eierens konto, og tidligere eier har dessverre ikke mulighet til å hjelpe med dette.
Dette følger med:
Original lader
2 stk. kontrollere (én helt ny montert i sykkelen + den gamle følger med ved siden av)
Selges akkurat som den er, som et rent reparasjonsobjekt/delehjuling, uten noen form for reklamasjonsrett, retur eller garantier etter salg.
Kjøpt for 3000 kr + 700 kr for kontroller, selges samlet for kun 3000 kr.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 7.7.2026 kl. 21:24 ・ FINN-kode: 469213570
