CNC-Operatør / fagarbeider
ISIFLO AS
- Frist Snarest
- Ansettelsesform Fast
Operatører / fagarbeider Isiflo AS - messingavdeling
Operatører til CNC-maskinering / Fagarbeider
Isiflo investerer i ny teknologi og automatisering, og i vår moderne messingavdeling på Raufoss trenger vi nå flere dyktige medarbeidere. Som operatør vil du få ansvar for våre messing bearbeidingsmaskiner, programmering og betjening av robotceller. Vi ser etter deg som har teknisk innsikt, er løsnings-orientert og trives med å jobbe i et faglig sterkt og effektivt produksjonsmiljø.
Er du klar for å jobbe med noen av markedets råeste maskiner – og bidra til rent drikkevann over hele verden? Da vil vi gjerne høre fra deg!
Ansvar og oppgaver:
Operatør i messing avdelingen.
Ansvar for å kjøre/programmere maskiner og robotceller.
Tilrettelegge produksjon på en effektiv måte.
Produsere etter 0-feil filosofi og følge opp avvik /gjennomføre korrigerende tiltak.
Operatør vedlikehold / Holde orden og jobbe etter Lean-filosofien.
Skift må påregnes
Passende kvalifikasjoner:
Fagbrev innen produksjonsteknikk eller CNC-maskinering
Erfaring fra programmering av robot
Kjennskap til 5S/LEAN
Kunne samarbeide godt og jobbe selvstendig
Positiv innstilling, arbeidslyst og stor grad av tilstedeværelse
Teknisk forståelse
Truckførerbevis (T2,T4) er en fordel.
Vi kan tilby:
En variert og utfordrende arbeidshverdag
Hektisk, men et godt arbeidsmiljø
Lønn etter gjeldende avtaler
Gode ordninger for pensjonssparing, lønn og forsikringer.
En solid og trygg arbeidsplass
Gode utviklingsmuligheter
Ferdigheter
- 5s-metodikk
- Industriell produksjon
- Lean-ledelse
- Maskinarbeid
- Maskinvedlikehold
- Robotceller
JobbMatch
Er du en god match for denne stillingen?
JobbMatch ser på erfaringen og egenskapene dine – og sjekker hvor godt du passer.
Om arbeidsgiveren
ISIFLO AS er en del av det børsnoterte selskapet Aalberts NV. Aalberts og ISIFLO er bunnsolide selskap med ekstremt gode nøkkeltall. Aalberts ønsker å sette mer av kapitalen i det ypperste av produksjonslinjer. ISIFLO har gjennomført et betydelig investeringsprogram de siste 3-5 årene, hvor vi blant annet har investert i verdens raskeste bearbeidingsmaskiner for blyfrie messingkoblinger samtidig som vi bygger opp en automatisert produksjon og montasje av komposittkoblinger.
Alle Aalberts NV sine aktiviteter innen vann- og gassforsyning («Utility Products»), er samlet under ISIFLO-gruppen som ledes fra Raufoss. ISIFLO-gruppen har en omsetning på ca. 1 mrd. NOK med god lønnsomhet. ISIFLO har datterselskap i Sverige, Tyskland, Frankrike og Nederland med totalt ca. 250 ansatte.
ISIFLO-produktene er å betrakte som samfunnskritiske og brukes innen sikker forsyning av drikkevann til forbrukere på 4 kontinenter. Vi er markedsleder på det europeiske markedet, hvor vi har bygget et av bransjens sterkeste merkevarer rundt ISIFLO-brandet.
Isiflo AS holder til i moderne lokaler i Raufoss Industripark og er en ledende produsent av koblinger og ventiler til vann- og gassforsyning. Med over 50 års erfaring er vi godt etablert som en sterk merkevare i den europeiske vannbransjen, kjent for høy kvalitet, pålitelighet og god service. Våre produkter bidrar til å sikre rent drikkevann i fire verdensdeler.
- Sektor: Privat
- Antall stillinger: 2
- Sted: 2830 Raufoss
- Hjemmekontor: På kontoret
- Bransje: Industri og produksjon
- Stillingsfunksjon: Maskinfører og -operatør
- Arbeidsspråk: Norsk
Nøkkelord
cnc, maskinering, produksjonsteknikk, operatør, industriell produksjon
Annonseinformasjon
- FINN-kode 468422058
- Sist endret


