
Bildegalleri
Prinsesse brudekjole- skreddersydd med fransk blonde og perler
Til salgs
28 000 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Farge: Hvit
Personlig skreddersydd prinsessebrudekjole i høy kvalitet med fransk blonde, perler og vakre shimmer-/diamantdetaljer. Passer størrelse XS–S, med justerbar snøring i ryggen.
Kjolen kommer med et ekstra stofflag til magen som jeg selv valgte å bruke for mer dekke. Det er ikke sydd fast, så du kan enkelt velge om du ønsker et mer dekkende uttrykk eller den originale, mer gjennomsiktige looken.
Brukt kun i 3 timer og pakket ned rett etter bruk. Den er i svært god stand uten skader eller deformasjoner, men har noen lette bruksmerker som enkelt kan fjernes med rens. Selges som den er, derfor til en lavere pris enn nypris. Pris kan diskuteres ved rask handel. Jeg kan også sende bilder av bruksmerkene ved interesse. ☺️
( blomst og sløret er inkludert i prisen)
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 29.6.2026 kl. 04:21 ・ FINN-kode: 468379791
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt

