Bildegalleri
Fantastisk Samsung NX1-pakke med blant annet 16-50 mm 2.0-2.8 OIS
Til salgs
Frakt fra 109 kr + Trygg betaling 237 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Selger en komplett og svært attraktiv Samsung NX1-pakke med den ettertraktede Samsung S 16–50mm f/2–2.8 ED OIS, telezoom, ekstra batterier og blitz. Dette er Samsungs flaggskip og regnes fortsatt som et av de mest imponerende APS-C speilløse kameraene som er laget.
NX1 var langt forut for sin tid og leverer fortsatt bildekvalitet og ytelse som holder et svært høyt nivå.
Kameraet byr blant annet på:
* 28,2 MP bakbelyst (BSI) APS-C CMOS-sensor
* Svært høy detaljgjengivelse og god dynamikk
* Hybrid autofokus med 205 fasefokuspunkter
* Serieopptak på opptil 15 bilder/sekund med kontinuerlig autofokus
* Intern 4K UHD-opptak (DCI og UHD)
* Elektronisk søker på hele 2,36 millioner punkter
* Vippbar AMOLED-berøringsskjerm
* Værforseglet hus i magnesiumlegering
* WiFi og Bluetooth
* Rask prosessor som gir svært responsiv betjening
Medfølger:
✔ Samsung NX1 kamerahus
✔ Samsung S 16–50mm f/2–2.8 ED OIS – Samsungs profesjonelle standardzoom med fantastisk skarphet, lysstyrke og byggekvalitet. Dette objektivet alene er vanskelig å finne og er en av de mest ettertraktede linsene til NX-systemet.
✔ Samsung 50–200mm OIS telezoom – perfekt til natur, sport og portretter.
✔ Original Samsung-lader
✔ Original kamerareim
✔ 3 ekstra originale Samsung-batterier (totalt 4 batterier) – stor verdi og svært praktisk siden originale batterier er blitt vanskelige å få tak i.
✔ Samsung SEF20A original blitz
Dette er en pakke som dekker alt fra landskap og gatefoto til portrett, reise, dyreliv og video.
Samsung avsluttet NX-systemet for flere år siden, men NX1 har fått nærmest kultstatus blant entusiaster. Mange mener kameraet var flere år foran konkurrentene når det kom, og kombinasjonen av den raske sensoren, den solide byggekvaliteten og den fantastiske S 16–50mm f/2–2.8 gjør dette til en av de mest komplette og interessante speilløse kamerapakkene på bruktmarkedet.
Kamera og objektiver fungerer som de skal og er klare til bruk. Kameraet starter ofte opp i manuell modus, men det er lett å endre med hjulet. Autofokusen er fantastisk bra.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 28.6.2026 kl. 00:48 ・ FINN-kode: 468110406
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt

