Her er du

FINN/Jobb/Søk/Vestland/Bjørnafjorden
Bilde fra arbeidsgiver

100 % stilling som kokk

Osøyro Kolonial AS

  • Frist Snarest
  • Ansettelsesform Fast

Vi søker etter ny kokk🧑 🍳

Kokk med sans for god mat søkes!

Liker du å lage mat som får folk til å smile? Da trenger vi deg!

Hos oss får du jobbe med catering, delikatesser, ferdigretter og mat til våre bakeriutsalg. Ingen dager er helt like, men én ting er sikkert: kvalitet og matglede står alltid på menyen.

Vi ser etter deg som:

  • Er kokk eller har relevant erfaring

  • Har lidenskap for gode råvarer

  • Trives i et travelt miljø

  • Er positiv, løsningsorientert og glad i folk

Vi tilbyr:

  • Variert arbeidshverdag

  • Flotte kolleger

  • Mulighet til å være kreativ

  • Gode betingelser

Send søknad – eller stikk innom for en prat. Kanskje er du akkurat den ingrediensen vi mangler! 🍞🥗👨 🍳👩 🍳

Ferdigheter

  • Anvende mattilberedningsteknikker
  • Tilberedte måltider

Om arbeidsgiveren

Om oss

Vi er stolte av å være en del av matmiljøet på Osøyro gjennom både Osøyro Kolonial AS og Osøyro Bakeri.

Hos oss handler alt om matglede, gode råvarer og ekte håndverk. Siden oppstarten i 2016 har vi utviklet oss fra et cateringkjøkken til å bli et levende matunivers med bakeri, delikatessebutikk, cateringvirksomhet og servering. Vår filosofi er enkel: Vi lager «mat med identitet» – mat som er laget med omtanke for råvarer, smak og kvalitet.

I delikatessebutikken finner kundene et nøye utvalgt sortiment av oster, spekemat, ferskt kjøtt, delikatesser og spesialvarer fra både lokale produsenter og resten av verden. Samtidig produserer vi catering til små og store arrangementer, fra enkle lunsjer til selskapsmenyer og spesialtilpassede matopplevelser.

I bakeriet baker vi ferske brød, rundstykker, boller og søtbakst hver dag. I tillegg tilbyr vi varmretter, lunsjprodukter og sesongbaserte spesialiteter som gir kundene en smakfull opplevelse gjennom hele dagen.

Vi er en matglad og kreativ gjeng som elsker gode smaker, høyt tempo og nye idéer. Hos oss får du jobbe på tvers av bakeri, catering, delikatesse og matproduksjon – perfekt for deg som liker variasjon og ønsker å være med på å skape gode matopplevelser hver eneste dag.

Kort fortalt: Hos oss er ingen dager helt like – men de handler alltid om god mat, godt håndverk og gode mennesker.

  • Sektor: Privat
  • Sted: Øyro 6, 5200 Os
  • Hjemmekontor: På kontoret
  • Bransje: Butikk og varehandel, Restaurant, mat og uteliv, Storhusholdning og catering
  • Stillingsfunksjon: Catering, Kokk, Mat og servering
  • Arbeidsspråk: Norsk

Nøkkelord

kokk, matlaging, catering, delikatesser, bakeri

Osøyro Kolonial AS logo

Spørsmål om stillingen

  • Kontaktperson: Silja Moberg
  • Stillingstittel: Daglig leder
  • Mobil: 95 40 07 07
Send meldingSend SMS
  • Flere stillinger fra Osøyro Kolonial AS

3 følger dette firmaet

Firmaets beliggenhet

Øyro 6, 5200 Os

Kart

Annonseinformasjon

  • FINN-kode 467921285
  • Sist endret 23.6.2026, 22:38
Rapporter annonse