Bildegalleri
Tre flotte mxikjoler L
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 48 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Passform: Normal i størrelsen
Størrelse: L
Tre flotte lange kjoler i størrelse L selges. Perfekte til sommer, ferie, selskap, middag, bryllupsgjest eller andre anledninger.
Farger: • Beige med dekorativ knutedetalj foran
• Brun med dekorativ knutedetalj foran
• Mørk grå, klassisk og tidløs modell
Kjolene har et pent fall, behagelig stretch og er svært komfortable å bruke. Alle er pent brukt og i veldig god stand uten synlige flekker eller skader.
✨ Størrelse: L
✨ Merke: H&M
Selges helst samlet for 450 kr.
Det er også mulig å kjøpe kjolene enkeltvis: • 180 kr per kjole
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 21.6.2026 kl. 19:47 ・ FINN-kode: 467689949



