Bildegalleri
Vagabond skinnstøvletter hæler str 38 svart
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 54 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Skostørrelse: 38
Merke: Vagabond
Type: Hæler
Materiale: Lær
Svarte skinnstøvletter fra Vagabond i str 38 med lav blokkhæl og spiss tupp. Har glidelås på innsiden og strikkfelt på siden for bedre passform. Hælhøyde 5 cm. Selges siden de ikke passet helt til meg. Pene sko som fortjener å bli brukt, brukt en gang. Ny pris: kr. 1299.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 20.6.2026 kl. 18:57 ・ FINN-kode: 467597802

