Bildegalleri
Bergans allværsjakke
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 62 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Passform: Normal i størrelsen
Størrelse: S
Merke: Bergans
Type: Regntøy
Materiale: Polyester
Farge: Lilla
Bergans allværsjakke str S.
Brukt 2 gonger. Finner ikkje så mykje info på sjølve jakken da det er "Salesman sample".
Godt fornøgd med jakken, men for liten pga graviditet.
700kr + frakt
Betaling via vipps, har ikkje fiks ferdig
INFO
Dette er det som kjem opp når eg googlar navnet på jakken :
"Dette er en Bergans Lone Lady Jacket (modellnummer 5026) i en lilla/plommefarget nyanse. Det er en allsidig, halvlang allværsjakke designet spesielt for en aktiv hverdag og fritidsbruk under skiftende nordiske værforhold.
Nøkkelspesifikasjoner og egenskaper:
Vervarsling og membran: Jakken er utstyrt med en 2-lags Bergans Element®-membran. Den gjør den fullstendig vindtett, vanntett (med en vannsøyle på minimum 5 000–6 000 mm) og har gode pustende egenskaper.
Fôr: Den har et innvendig fôr i mesh (netting). Dette transporterer bort fuktighet og sørger for god bevegelsesfrihet.
Hette: Modellen har en fast, justerbar hette som gir god beskyttelse mot regn og vind.
Lommer: Utstyrt med romslige frontlommer i hoftehøyde, samt praktiske hvilelommer med glidelås og trykknapper høyere opp på brystpartiet.
Justeringsmuligheter: Jakken har elastisk snorstramming i livet og i underkanten for å tilpasse passformen. Den har i tillegg et forlenget ryggparti for ekstra dekning.
Miljø: Produsert med bluesign®-godkjente materialer, som sikrer en mer bærekraftig tekstilproduksjon"
Når eg googla "Salesman sample" kom dette opp:
"Dette betyr at jakken din er en unik vareprøve (kolleksjonsprøve), som opprinnelig ble laget for at en selger skulle vise frem modellen til butikker før den kom i vanlig salg. At det står «SALESMAN SAMPLE» på merkelappen, forklarer også hvorfor du ikke finner spesifikk informasjon om vannsøyle trykket på selve plagget. Vareprøver produseres ofte i mindre serier og mangler av og til de kommersielle vaske- og informasjonslappene. Hva betyr dette for jakken din?
Fullverdig kvalitet: Vareprøver fra Bergans holder som regel nøyaktig samme høye kvalitet, søm og materialstandard som jakkene som havnet i butikkhyllene.
Vannsøyle: Siden dette er modell 5026 Lone Lady Jkt, har den den samme Bergans Element®-membranen som standardmodellen. Den har en vannsøyle på minimum 5 000 mm, noe som gjør den helt vanntett i vanlig regnvær.
Eksklusivitet: Slike jakker selges ofte på interne fabrikkutsalg eller spesialsalg, og er helt ekte Bergans-varer.
Søkeord
Allværsjakke jakke regnjakke vindjakke høst høstjakke vårjakke vår Bergans of norway parkas
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 18.6.2026 kl. 17:48 ・ FINN-kode: 467404061
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt

