Bildegalleri
M&M Boblekåpe til gravid
Til salgs
Frakt fra 69 kr + Trygg betaling 40 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Passform: Stor i størrelsen
Størrelse: M
Merke: H&M
Materiale: Polyester
Boblekåpe til gravid str. M. Jeg opplever den stor i str. Var fortsatt litt stor mens jeg ellers brukte str L i annet gravidtøy, men knytebelte gjør at den fint kan brukes selv om den er litt stor. Evt får du plass til mer klær under om det skulle være sikkelig kaldt 🙂 Knepping nede på hver side for økt bevegelighet, evt knepp igjen for å holde varmen inne på ekstra kalde dager. God knepping i hette/hals. Ny pris 799,- .
Kjøpt brukt av meg, den hadde da noe «klisj» på ene skulder. Den er vasket i maskin og brukt i etterkant av dette, se siste 2 bilder for hvordan det ser ut etter vask. Selges derfor til redusert pris.
Jeg selger unna min gravidgarderobe. På min profil finner du flere klær som egner seg for gravide, i tillegg til klær til dame, barn, samt noe interiør.
Fra røyk- og dyrefritt hjem. Hentes på Skjelnan eller sendes på kjøpers regning.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 19.6.2026 kl. 14:13 ・ FINN-kode: 467320328
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt

