Bildegalleri
Floyd skjørt M sort omslagsskjørt med volanger og knyting
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Størrelse: M
Merke: Floyd
Materiale: Polyester
Farge: Svart
Pent brukt skjørt fra Floyd i størrelse M i klassisk sort farge. Skjørtet har et feminint omslagssnitt med knyting i livet og fine volangdetaljer som gir en lett og flatterende fasong. Stoffet faller pent og gir et luftig uttrykk som passer både til hverdag og fest.
Fremstår i god stand uten synlige feil, og er enkelt å style med både topper og strikk. Et tidløst skjørt som kan brukes året rundt.
Selges som den er. Hentes i Mandal eller sendes med Fiks Ferdig 😊
✨ Ta gjerne en titt på mine andre annonser ved å trykke på navnet mitt. Ved kjøp av flere varer kan du gjøre ekstra gode kupp!
💚 Mengderabatt:
Kjøp 3 varer – få 20 % rabatt
Kjøp 5 varer – få 25 % rabatt
Kjøp 10 varer – få 40 % rabatt
🛍️ Har du funnet flere ting du ønsker? Bruk «Lag en pakke» for å samle varene i én handel. Da betaler du trygt via Fiks Ferdig og får alt sendt samlet i én pakke.
🌱 Takk for at du velger gjenbruk!
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 30.8.2026 kl. 08:12 ・ FINN-kode: 467083738
