Bildegalleri
Skiltoppheng til Aprilia Sx125
Til salgs
Frakt fra 38 kr + Trygg betaling 51 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
3D-printa skiltoppheng til Aprilia sx125 2018-2024. Den er printet i PETG som er et sterkt og litt fleksibelt materiale, noe som funker veldig bra til mc-skiltoppheng pga vibrasjoner og risting under kjøring.
Opphenget er plug and play, den bruker alle originale lys untatt skiltlyset som er uorginalt (nytt skiltlys følger med og plugges på samme sted som orginalen). Den har samme plassering på hullene som orginalen så man slipper å lage nye hull. Er også to mulige steder å feste reflektoren (enten over eller under skiltet).
Opphenget består av to deler som festes sammen og holdes på plass med en splint som kan dras ut, splinten gjør det lett å ta av skiltet om man skulle ønske det, f.eks. for vask eller bilder av sykkelen.
Ta kontakt om det er noen spørsmål eller om du ønsker mer info😁
Det kommer flere bilder om kort tid
Driver også å lager for Fantic xmf 125(2023-2025) og Sherco sm 125 4t(2023-2025)
Kan evt lage til flere sykler mot at jeg får tilsendt mål og bilder🤝
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 15.6.2026 kl. 22:33 ・ FINN-kode: 467047974
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt