Bildegalleri
Det kvinner vil ha, det menn vil ha av John M. Gottman
Til salgs
Frakt fra 38 kr + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Det kvinner vil ha, det menn vil ha: den nye forskningen om nøkkelen til lykke hos begge av forfatter John M. Gottman. Innbundet bok med smussomslag. Utgitt av Panta. ISBN 9788279008156. 219 sider.
Det kvinner vil ha, det menn vil ha: den nye forskningen om nøkkelen til lykke hos begge er en forskningsbasert bok om kjærlighet, samliv og parforhold, skrevet av den internasjonalt anerkjente psykologen og samlivsforskeren John M. Gottman. Med utgangspunkt i flere tiår med forskning presenterer boken konkrete råd og innsikt i hva som skaper stabile, trygge og varige kjærlighetsforhold.
Boken tar for seg spørsmål som har opptatt mennesker i generasjoner: Hva ønsker kvinner egentlig i et parforhold, og hvordan kan menn forstå og møte disse behovene? Gjennom lettfattelige forklaringer, eksempler fra virkeligheten og forskningsbaserte analyser viser forfatteren hvordan emosjonell forståelse, respekt, kommunikasjon og tillit er avgjørende faktorer for et lykkelig samliv. Innholdet kombinerer vitenskapelige funn med praktiske råd som gjør boken relevant både for nye og etablerte par.
John M. Gottman regnes som en av verdens mest innflytelsesrike samlivsforskere. Hans arbeid bygger på flere tiårs forskning på parforhold og kommunikasjon, og bøkene hans er oversatt til en rekke språk. Den norske utgaven er oversatt av Christian Heyerdahl og utgitt av Panta.
Innen litteratur om samliv, relasjoner og personlig utvikling har denne boken fått stor oppmerksomhet for sin forskningsbaserte tilnærming. Den har blitt anbefalt både av fagpersoner og lesere, og er kjent for å formidle komplekse psykologiske temaer på en tilgjengelig og praktisk måte. Boken passer godt for alle som ønsker større forståelse av dynamikken mellom kvinner og menn, enten målet er å styrke et eksisterende forhold eller få bedre innsikt i hva som skaper gode relasjoner.
Dette er en aktuell og etterspurt bok innen psykologi, samliv og personlig utvikling. Den egner seg både som inspirerende lesning, oppslagsverk og gavebok, og vil være et verdifullt tilskudd til bokhyllen for lesere med interesse for relasjoner, kommunikasjon og moderne samlivsforskning.
Jeg har aktivert «Fiks ferdig / Kjøp nå» for de som ønsker en enkel og trygg handel gjennom Finn.no. Jeg har mange annonser ute på finn. Om du ønsker å kjøpe flere ting kan du trykke på "lag pakke", så kan du legge til flere gjennstander. Da får du alt sendt samlet og spare penger på frakt.
Dersom du heller ønsker å handle direkte uten «Fiks ferdig», kan du trykke på «Kontakt selger» og sende meg en melding, så finner vi en løsning sammen. Da kan du også kombinere kjøp om ønskelig.
Varene kan hentes i Drammen etter avtale, eller sendes mot at kjøper dekker fraktkostnader. Betaling kan gjøres via Vipps, bankoverføring eller Bitcoin. Ved henting aksepteres også kontant betaling, jeg kan også i noen tilfeller være interessert i bytte.
Jeg sender forsendelser med sporing, med mindre annet er avtalt.
H-P10 (liten pakke//)¤
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 30.6.2026 kl. 10:23 ・ FINN-kode: 466672314

