Bildegalleri
Bang&Olufsen
Til salgs
800 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Merke: Bang & Olufsen
Bang & Olufsen Beovox MC 35 (Type 6350) er en kompakt og klassisk stativ/hylle høyttaler designet av Jacob Jensen, som ble produsert mellom 1986 og 1990. Selv om dette var en av de minste passive modellene fra Bang & Olufsen på den tiden, høster den mye positiv omtale blant vintage-entusiaster i dag.
Overraskende god lyd: Til tross for det kompakte nettovolumet på 10 liter, leverer bassrefleks-konstruksjonen en klar og balansert lyd.
Klassisk tre-finish: Type 6350 har et elegant kabinett i ekte trefinér i palisander (rosewood).
Plasseringsvennlig: Den kompakte størrelsen (20 x 32,5 x 19,5 cm) gjør den perfekt for mindre rom, bokhyller eller som ekstrahøyttaler.
Fleksible tilkoblinger: Modellen er utstyrt med standard fjærterminaler i stedet for B&Os proprietære DIN-stikk. Det betyr at du enkelt kan koble den til en hvilken som helst moderne eller klassisk forsterker.
Flott vintage-design: Den fremstår som et ikonisk tidsbilde på 1980-tallets danske minimalisme, og gjør seg svært godt i et retro-oppsett.
Tekniske høydepunkter
Konstruksjon: 2-veis passiv bassreflekshøyttaler
Bestykning: 5" (13 cm) bassenhet og en ¾" (1,8 cm) dome-diskant
Effekt: 35 watt RMS / 50 watt musikkeffekt
Impedans: 8 ohm, noe som gjør den svært lettdreven for de fleste forsterkere
Ta kontakt for å få sendt med fiks ferdig.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 1.7.2026 kl. 21:01 ・ FINN-kode: 466666520
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt