Bildegalleri

Velkommen til Langgata 95 og 97 med Eiendomsmegler Ole-Ivar Bjørkamo

Solgt
Skedsmokorset

Langgata 95 og 97 - 2 idylliske eiendommer - 3091 kvm - landlig og sentral beliggenhet - stort potensiale

Prisantydning1 990 000 kr
Omkostninger
51 100 kr
Totalpris
2 041 100 kr
Kommunale avg.
4 674 kr per år

Nøkkelinfo

Boligtype
Hytte
Eieform
Selveier
Primærrom
55 m²
Bruksareal
55 m²
Tomteareal
3 091 m² (eiet)
Byggeår
1970
Soverom
1
Rom
1
Energimerking
G - Rød

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Turterreng
Bilvei frem

Om boligen

To unike fritidseiendommer med spennende potensial!
To tilgrensende fritidseiendommer selges samlet i attraktive omgivelser i Langgata, Lillestrøm kommune. Eiendommene utgjør et samlet areal på 3 091 kvm og har en særdeles god beliggenhet i et område preget av både boliger og landbruk.

På hver tomt står det en mindre hytte med rivningsbehov. Den store verdien ligger i de romslige tomtene og mulighetene eiendommene representerer. Flere av de omkringliggende eiendommene har over tid blitt omgjort fra fritidsboliger til helårsboliger, noe som gjør dette til en interessant eiendom for fremtidige planer og utvikling, forutsatt nødvendige godkjenninger.

Her får du en sjelden mulighet til å overta et stort sammenhengende areal i et etablert og attraktivt område med kort vei til fasiliteter, samtidig som du kan nyte rolige og landlige omgivelser.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode466554324
Sist endret15. sep. 2026 14:57
Referanse202260239

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.