Bildegalleri
Eksklusiv skopakke til gutt (Str. 27) – Hunter, En Fant, Tretorn
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 51 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Passform: Normal i størrelsen
Skostørrelse: 27
Merke: Hunter
Kjønn: Gutt
Materiale: Semsket skinn
Selger en veldig fin og samlet pakke med 3 par eksklusive kvalitetssko i størrelse 27. Dette er dyre merkesko i innkjøp som holder veldig høy kvalitet, perfekt til barnehagestart eller hverdagsbruk.
Om skoene:
Hunter Original Gummistøvler: Sorte, klassiske støvler som sitter godt på foten og holder alt vann ute.
Tretorn Gummistøvler: Mørkeblå og hvitstripete maritime støvler. Solide og slitesterke.
En Fant Halvhøye Skinnsko: Nydelige mørkeblå/mørkegrå overgangssko i ekte skinn. De har lisser for perfekt tilpasning, men åpnes/lukkes enkelt med glidelås på siden (med trykknapp over).
Tilstand:
Skoene er pent brukt med normale bruksmerker på snuter og overflater etter vanlig lek, men de er hele, rene og har svært lite slitasje under sålene (se bilder). Her er det masse god bruk igjen!
Frakt: Jeg spanderer frakten. Den kan sendes raskt med Fiks ferdig eller hentes lokalt.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 8.6.2026 kl. 15:11 ・ FINN-kode: 466282925
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt