Bildegalleri
2 Woudacieux Haute Parfumerie
Til salgs
700 kr
Beskrivelse av varen
Disse er helt fulle 100 ml og selges så billig fordi få har hørt om dette lille huset, og derfor ikke så lett å selge. De koster ca 2500kr per stykk.
Woudacieux Haute Parfumerie – Anysthium Shykra & Lilachypre Encens (selges samlet)
To særegne nisjeparfymer fra den franske nicheprodusenten Woudacieux Haute Parfumerie. Begge lansert i 2021 og produsert i små opplag for entusiaster som ønsker noe utenom det vanlige.
Anysthium Shykra
En mørk, varm og kompleks komposisjon med kirsebær, labdanum, jasmin, pekannøtter, sandeltre, amber og musk. Duftprofilen er rik, balsamisk og lett gourmand med et luksuriøst orientalsk preg. Passer spesielt godt til høst, vinter og kveldsbruk.
Lilachypre Encens
En kunstnerisk og røykfylt chypre-duft med syrin, røkelse, vetiver, kirsebær, nagarmotha og eikemose. Mørk, mystisk og svært original – for den som liker utfordrende og karaktersterke nisjedufter.
Begge flaskene kommer med original eske som vist på bildene.
Selger deler av parfymesamlingen grunnet flytting.
Ta gjerne en titt på mine andre annonser også. Ved kjøp av flere flasker kan jeg gi en ekstra god pakkepris.
Kan sendes over hele landet.
Betaling via Vipps.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 6.6.2026 kl. 22:36 ・ FINN-kode: 466176108
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt
