Bildegalleri
Huskeøvelser for viderekomne
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Huskeøvelser for viderekomne av Aldona Kasztan.
En norsk roman om hukommelse, historie og fortidens spor i byen Łódź i Polen. Alina vokser opp bak jernteppet på 1980-tallet og merker at byen bærer på en fortrengt historie. Fortellingen vever sammen ulike tider og skjebner, blant annet med spor fra andre verdenskrig og den jødiske ghettoen i Łódź.
Dette er Aldona Kasztans debutroman, og boken ble tildelt Aschehougs debutantstipend i 2019. En aktuell roman for deg som liker norsk samtidslitteratur, historiske romaner, Polen, minnefortellinger og litteratur om krig, traumer og fortrengt historie.
Nøkkelord: Huskeøvelser for viderekomne, Aldona Kasztan, norsk roman, samtidslitteratur, Polen, Łódź, Lodz, jernteppet, andre verdenskrig, jødisk ghetto, historisk roman, minne, hukommelse, Aschehoug, debutroman
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 1.6.2026 kl. 20:06 ・ FINN-kode: 465640830


