Bildegalleri
Strikkede sokker. Størrelse 38-39
Til salgs
Frakt fra 38 kr + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Skostørrelse: 38
Type: Andre sko
Koselige håndstrikkede sokker – str. 38–39
Flotte håndstrikkede sokker i varme rosa nyanser. Strikket av kvalitets-sokkegarn (75 % ull, 25 % polyamid), som gir både varme, komfort og god slitestyrke. Dette er et unikt håndarbeid som holder føttene varme på kjølige dager og kan brukes sesong etter sesong.
Perfekt som gave eller som en hyggelig oppmerksomhet til deg selv.
• Størrelse: 38–39
• Garn: 75 % ull, 25 % polyamid
• Håndstrikket
• Ubrukt
Kan hentes eller sendes mot at kjøper betaler frakt.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 2.6.2026 kl. 00:14 ・ FINN-kode: 465408834





