Bildegalleri
Klaveness bunadssko i størrelse 38 selges rimelig
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 51 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Godt brukt - Synlig brukt
Skostørrelse: 38
Type: Andre sko
Selger et par klassiske sorte bunadssko i modellen "Gerd" i sort nappaskinn. Skoene er bunadsspenne foran og lav blokkhæl som passer fint til mange ulike bunader eller festdrakter.
Skoene er brukt, men i god stand. Noe slitasje på såler - se bilder, med overlær er i fin stand. Klaveness er sko av svært god kvalitet og de holder i år etter år.
Skoene ligger i orgininal eske og er i størrelse 7, noe som tilsvarer størrelse 38.
Nye bunadssko fra klaveness selges fra 1799 kroner og oppover, så her er det mulig å få seg et par rimelige sko til bunaden.
Beskrivelse fra nettbutikk:
Beskrivelse
Klaveness “Gerd” er en av våre mest populære folklore sko.
Denne folkloreskoen er laget i en høy kvalitet på kalveskinn og har et pustende mykt stofffôr, og har en solid hæl og tåhette som gir god komfort.
Neolitesålen er egnet for utendørs bruk under norske værforhold.
Spennen kan enkelt byttes ut med andre av våre andre design. ,
Nappa :: Slitesterkt og beskyttende, skinn er et mykt, naturlig materiale som er både pustende og isolerende.
Syntetisk fôr er laget av porøst, pustende materiale som gir luftstrøm. Den største fordelen er at den tørker raskt og er lett å ta vare på.
Neolite såler som ikke er merket, er slitesterke, fleksible og stabile over tid.
Søkeord:
bunadssko, festsko,
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 29.5.2026 kl. 15:40 ・ FINN-kode: 465275195
