Bildegalleri
Nydelig kjole-hverdag og fest
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Passform: Normal i størrelsen
Størrelse: L
Merke: Vila
VILA kjole med fargerikt paisley-mønster og omslagseffekt. Luftig passform med markert midje og korte Nydelig sommerkjole fra Vila (str. 42) – Blått paisley-mønster og volanger
Beskrivelse:
Selger en utrolig søt og lett sommerkjole fra Vila i størrelse 42 (Large). Kjolen har et kjempefint og levende paisley-mønster i herlige blå- og grønntoner.
Den har en flatterende v-hals med dekorative volanger langs utringningen og på ermene, samt et tynt knytebånd i livet som markerer midjen fint. Stoffet er lett og luftig – en perfekt kjole til hagefester, varme sommerdager eller ferieturen!
Størrelse: 42 (Large)
Tilstand:
Kjolen er pent brukt og fargene er kjempefine. Den har et par løse tråder ved beltehempen i siden (se egne nærbilder), men dette har ingenting å si for bruken og kan enkelt klippes til eller festes. Selges derfor rimelig.
Kan hentes i Sartor eller sendes raskt mot at kjøper betaler frakt (bruker gjerne Fiks ferdig).
.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 31.7.2026 kl. 00:58 ・ FINN-kode: 465044611

