Bildegalleri
14 nøster (2338 meter) Drops Alpaca i nydelig Lavendel Frost 9035
Til salgs
Frakt fra 39 kr + Trygg betaling 50 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
14 nøster (2338 meter) Drops Alpaca i nydelig Lavendel Frost Uni 9035 (parti 715448)
Garnet ble kjøpt til en genser til meg selv, men siden jeg liker fargen så godt, har jeg allerede 2 strikkegensere i den😅 og gikk for en annen farge denne gangen.😊
Genseren skulle strikkes med en tråd Silk Mohair håndfarget av ANITA STRIKKETANTE v. UNIK Garn i Trondheim.
(Det garnet finner du i FINN-kode: 465716450 Kan evt. sende samlet for en porto! Enten ved at du forhåndsbetaler, eller ved at du legger inn betalingen for begge kjøpene via den ene av annonsene)
Garnet her er tynt og deilig mykt alpakkagarn i en nydelig farge (som ikke kommer helt til sin rett på bildene / Er litt dypere støvet lavendellilla i virkeligheten)
Med følgetråd og litt tykke pinner, har du her nok til 2 voksengensere eller så kan du strikke en stor flettegenser med bare en tråd, uten å være redd for å gå tom for garn! Garnet er også veldig fint til luer og sjal, da det er så mykt!
De 14 nøstene selges samlet for kr.489,-
Ps. La såvidt opp med 2 av nøstene, men alt garnet er tilbake på nøstene og pakket i plastposen med de andre (Alle 14 nøstene har samme partinr. 715448)
Mer om garnet:
DROPS Alpaca er et nydelig garn spunnet i 100% superfin alpakka. Fibrene i garnet er ubehandlet, hvilket betyr at det kun er vasket og ikke er utsatt for kjemisk behandling før farging. Dette fremhever fibrenes naturlige egenskaper, samtidig som det gir en bedre form og tekstur. Garnet har et bredt utvalg av farger, fra de livlige og fargerike til de mer dempende, naturlige fargetoner. Garnet er spunnet av 3 tråder med en ekstra vrid for å gi slitesterk overflate. Plagg som er strikket i DROPS Alpaca er lette og komfortable, har en pen, karakteristisk glans og føles utrolig mild mot huden. DROPS Alpaca består i tillegg til ensfargede farger av mix-farger. Mix-farger produseres ved å karde fargene sammen før garnet spinnes.
Fiberinnhold: 100% alpakka
Vekt og løpelengde: 50 g = ca 167 m
Anbefalt pinnestørrese: 3 mm
Strikkefasthet: 10 x 10 cm = 24 m x 32 p
Håndvask, maks 30°C/ Tørkes flatt / Kan toves.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 3.6.2026 kl. 14:02 ・ FINN-kode: 464591276
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt
