Bildegalleri
Håndlaget sølvsmykke av sølvsmed Ingrid Kvernberg
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 90 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Kjønn: Dame
Hovedmateriale/stein: Sølv
Håndlaget sølvsmykke, høyst sannsynlig av sølvsmed Ingrid Kvernberg, da anheng og kjede er stemplet IK som var hennes mestermerke. Hun var særlig aktiv i perioden 1960-1980, trolig perioden smykket ble laget.
Anheng og kjede er stemplet 830S som er norsk sølvstandard (83 % sølv).
Grønn stein (mest sannsynlig aventurin eller glasskabošon)
Vekt kjede + anheng: 15 gram
Lengde kjede: 54 cm (på bildet ligger kjedet dobbelt og viser 27 cm x 2 = 54 cm
Diameter anheng: 3,1 cm
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 20.5.2026 kl. 16:52 ・ FINN-kode: 464271571





