Bildegalleri
Vinterdress
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 40 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Passform: Stor i størrelsen
Størrelse: 98
Kjønn: Unisex
Farge: Rød
Beste vinterdress strl 98 god og romslig i størrelse.
Mangler strikk på bena.
Produktbeskrivelse
Slitesterk og funksjonell vinterfavoritt!
Bulle barnedress er en gjennomtenkt vinterdress laget i materialer av høy kvalitet. Den er vanntett, pustende og har helteipede sømmer som holder vær og vind ute – perfekt for aktive barn som elsker å være ute, uansett vær.
✅ Vanntett (20 000 mm)
✅ Pustende (10 000 g/m2/24t)
✅ Helteipede sømmer
✅ Fasongsydd - men plass til ekstra lag
✅ Fôret med 3M Thinsulate Insulation
✅ Avtagbar hette med syntetisk pels
✅ Ekstra vidde rundt foten
Dressen er fasongsydd for god passform og bevegelsesfrihet, men har samtidig plass til ekstra lag på kalde dager. Den er fôret med varm og lett 3M Thinsulate Insulation, og utstyrt med refleksdetaljer som gir ekstra synlighet i mørket.
Av sikkerhetshensyn er hetten festet med trykknapper og kommer med avtagbar, syntetisk pels. En lang glidelås i front gjør det enkelt å ta dressen av og på, også for små, utålmodige hender.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 20.5.2026 kl. 19:48 ・ FINN-kode: 464227714

