
Bildegalleri
Nydelig selskapskjole til årets bryllup- Sonia Penia/ Ikke Zara
Til salgs
Frakt fra 69 kr + Trygg betaling 123 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Passform: Normal i størrelsen
Størrelse: M
Merke: Zara
Type: Kjole til spesiell anledning
Materiale: Satin
Farge: Flerfarget
Meget lekker tofarget figursydd selskapskjole kjøpt på Belle Amie i Bergen. Brukt i vår-, sommer- og høstbryllup, som brudenes mor, svigerinne og nær venn. Altså en allsidig kjole som er brukt tre ganger. Selges pga stor endring i vekt.
Medium størrelse tilpasset i byste og liv. BH str 75 E. Jeg har høyde 169. Kjolen kan tilpasses igjen.
Satin stoff i dyp turkis som skinner i gjennom laget med blonder utenpå. Vakkert pyntet med flettet strassdetalj i hals- og ryggåpning. Dette går også igjen i beltet, som i tillegg er pyntet med en rose, samt i ett rygganheng festet til kjolen. Denne er avtagbar.
Kjolen har splitt nederst på skjørtet på begge sider og et sjal som tilbehør. Ny pris kr 6500, selges kr 2000
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 5.8.2026 kl. 21:11 ・ FINN-kode: 464123980





