Bildegalleri
Meget pent og lite brukt Bolia Remix 2,5-seter i Novel Velur (Beige)
Til salgs
12 500 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Dybde: 88 cm
Høyde: 81 cm
Bredde: 213 cm
Merke: Bolia
Selger en utrolig flott og lite brukt Bolia Remix sofa designet av den anerkjente danske designduoen Glismand & Rüdiger. Sofaen er en skandinavisk designklassiker med fantastisk sittekomfort, solid håndverk og et tidløst, stilrent uttrykk.
Konstruksjon i massivt, bærekraftig tre. Puter polstret på begge sider forlenger levetiden. Armlenene har for eksempel sjenerøs polstring og putene er vendbare og laget med skumfyll. Setebredde på armlene 11 cm. Under seteputene er det en lett forhøyet kant som holder dem på plass. Tre-bein hvitpigmentert oljet eik 17 cm høyde. Total vekt 67 kg.
Tilstand: Lite og pent brukt. Stoffet er rent og pent, putene har perfekt spenst, og det er overhodet ingen katteklor eller skader på sofaen. Garantert røykfritt hjem. Ingen merker.
Pris for ny sofa 37.499 kr
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 15.5.2026 kl. 21:07 ・ FINN-kode: 463804382
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt

