Bildegalleri
Bluse med rev og linskjorte
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 40 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Størrelse: 40
Type: Bluse
Materiale: Lin
Farge: Hvit
1. Lintopp fra L&L (Paris). Dette er et fransk klesmerke, ofte referert til som Léa & Luc, som er kjent for sin elegante og feminine kolleksjon. Merket fokuserer på ready-to-wear-mote med en moderne og romantisk stil, og kolleksjonene inneholder ofte bluser, skjorter og strikkevarer med detaljer som blonder og volanger.
Plagget er laget av 100 % italiensk lin av høy kvalitet. Kr 250,-
2. Skjorte med rev str 40 merke CC av 100 % polyester Lengde 68 cm overvidde 104 cm. Kr 300,-
Det mest iøynefallende med skjorten er printet av reven, som er et verk av den kjente norske kunstneren Andreas Lie. Han er verdenskjent for sin unike «dobbeleksponering»-stil, der han kombinerer portretter av dyr med deres naturlige leveområder, slik som skog og fjell inne i reven i dette motivet.
Merkevaren Ole by Koton
Logo: Logoen på merkelappen består av to vertikalt oppstilte «C»-former (hvor den ene er snudd) som sammen danner en stilisert «O» for Ole.
Stil: Kolleksjonene i Ole-serien inneholder ofte samarbeid med ulike kunstnere og illustratører, noe som gjør plaggene mer unike enn standard fast-fashion.
Opprinnelse: Koton er en av Tyrkias største kleskjeder og har butikker over hele Europa og Midtøsten.
Motivet på skjorten din heter opprinnelig «The Fox» og er et av Andreas Lies mest ikoniske verk. Det har blitt brukt på alt fra plakater og mobildeksler til klær i samarbeid med ulike produsenter.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 11.5.2026 kl. 19:44 ・ FINN-kode: 463276890

