Bildegalleri
Vakker vintage brosje / anheng fra Japan – Fri frakt!
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 74 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Godt brukt - Synlig brukt
Selger et unikt og svært dekorativt vintagesmykke med en flott 3D-effekt. Dette er et "2-i-1"-smykke som kan brukes både som en klassisk brosje på kåpen eller blusen, og som et vakkert anheng på et kjede takket være en integrert løkke på baksiden.
Smykket er kjøpt brukt i Japan og holder en høy kvalitet. Det er prydet med glitrende steiner i varme toner av rav og champagne, montert på et solid gullfarget metall. Et tidløst tilbehør som passer perfekt til både fest og hverdagsantrekk.
Funksjon: Kan brukes som både brosje og anheng
Farge: Gullfarget med steiner i jordtoner
Opprinnelse: Kjøpt i Japan
Tilstand: Meget god vintage stand (alle steiner intakte)
Frakt: Jeg spanderer frakt med Postnord ved kjøp!
Ta gjerne kontakt dersom du har spørsmål eller ønsker en hyggelig handel.
Søkeord
vintage, brosje, anheng, japan, smykke, krystaller, rav, champagne, blomst, tilbehør, klassisk, retro, gullfarget, smykkegave
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Annonsens metadata
Sist endret: 24.6.2026 kl. 20:47 ・ FINN-kode: 463108078
