Bildegalleri
Gammel Bosch sykkellykt
Til salgs
Frakt fra 38 kr + Trygg betaling 51 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Godt brukt - Synlig brukt
Gammel Bosch frontlykt med sjarmerende patina til tråsykkel.
Tekst fra KI:
«Sykkel-lykt med rund glasslinse og riflet mønster i fronten. Har metallhus med brakett for feste på sykkelgaffel.»
Lyktehuset er uten skader/bulker, men har en del overflatiske rustflekker. Nede på huset er festeklemma for å sette på sykkelen/styrebraketten som fantes på datidens sykler (nærmest som en L når man ser sykkelen fra siden).
Skikkelig fin produkt plakett, modellen heter J30/1.
Lykteringen er fin i krommen (trenger en skikkelig polering), har noen små bulker (ikke veldig skjemmende). Er hengslet for å åpnes og kunne bytte pære. Dette fungerer som det skal, både lås og hengsel er i orden.
Utrolig fint glass, preget med ‘Bosch’. Ingen skader i glasset, helt og fint.
Komplett lampe med pære, har ikke testet om den virker.
Strømskruen, der man kobler til ledningen fra dynamoen, er blank og fin.
Kanskje du har en sykkel fra ‘30-/‘40-tallet som mangler lykt, eventuelt har en dynamo som savner en lysende arbeidspartner for å sikre tilværelsen?
Kan sendes, det forutsetter forhåndsbetaling der kjøper dekker porto/fraktkostnader i tillegg til annonsert pris.
Alternativt kan de hentes mot kontant oppgjør (eller Vipps).
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 14.5.2026 kl. 07:00 ・ FINN-kode: 462967893
