Bildegalleri
Skinnjakke fra 1930-tallet
Til salgs
Frakt fra 69 kr + Trygg betaling 57 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Godt brukt - Synlig brukt
Størrelse: 40
Type: Andre jakker
Materiale: Skinn
Farge: Brun
Denne tidstypiske skinnjakken ble funnet i en loftsbod på 1980-tallet med en trikkebillett fra 1935 i innerlommen. Den var et yndlingsplagg i mange år, men har hvilt lenge nå.
Veldig god stand i forhold til alder. Foret er helt. Innfelt et stykke skinn som reparasjon bak og sydd noen sting i den ene skuldersømmen. Alle knapper på plass.
Brukt som damejakke, en romslig 38-40.
Skulderbredde ca 46
Lengde bak ca 59
Lengde erne ca 60
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 3.7.2026 kl. 21:17 ・ FINN-kode: 462383343



