Bildegalleri
Stor og pen telysestake for vegg i keramikk av Liv Stene
Til salgs
Frakt fra 69 kr + Trygg betaling 42 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Lag en pakke
Kjøp mer fra selgeren og betal bare én fraktkostnad.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Denne store, praktfulle lysestaken som skal henge på veggen, er formgitt av den norske keramikeren Liv Stene, som holder til på Borøy ved Tvedestrand (der Wagner begynte arbeidet med operaen «Den flyvende hollender»). Lysestaken er laget i lyst gods, ganske stor og sirkulær med lysholder til telys eller smalt kubbelys. Staken er i nydelige blåsjatteringer med en stilisert blomst i midten av staken. Strålende blank glasur uten skader eller nagg. Matt, uglasert bakside. Innrisset signatur på baksiden «Liv Stene».
Dybde: 7,5 cm. Diameter: 17,5 cm. Vekt: 841 g
Selges for 330,- + porto. Kan evt. hentes i Oslo
🌺Se gjerne mine andre annonser - jeg samsender selvfølgelig gjerne, og pakker godt! 🌺
—-
#keramikk #livstene #borøy #borøya #wagner #blå #glasur #dekor #interiør #lysestake #norsk #brukskunst #kunsthåndverk
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 1.5.2026 kl. 22:16 ・ FINN-kode: 462038182


