Bildegalleri

Velkommen til Hegrevegen 2! En velholdt kjedet enebolig i et familievennlig borettslag, med garasje integrert i bygningskroppen.
Kulstadlia
Kjedet enebolig i borettslag m/3 sov & garasje // Godt vedlikeholdt bygningsmasse | Sørvendt balkong på 19 m² med utsikt
Prisantydning2 590 000 kr
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Enebolig
- Eieform
- Andel
- Soverom
- 3
- Internt bruksareal
- 116 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 142 m²
- Eksternt bruksareal
- 26 m² (BRA-e)
- Balkong/Terrasse
- 19 m² (TBA)
- Byggeår
- 1989
- Energimerking
- Rom
- 4
- Tomteareal
- 8 998 m² (eiet)
Fasiliteter
Barnevennlig
Balkong/Terrasse
Garasje/P-plass
Offentlig vann/kloakk
Peis/Ildsted
Turterreng
Utsikt
Aircondition
Visning
mandag, 11. mai
17:00 – 18:00
Alle våre visninger har påmelding. Dette for at vi kan planlegge visningene best mulig, og ha god tid til de som kommer. Det er enkelt å melde seg på, og du kan like enkelt melde deg av. Visninger uten påmeldte deltakere kan bli avlyst.
Om boligen
Velkommen til Hegrevegen 2! En kjedet enebolig som er både innholdsrik og godt vedlikeholdt med flott utsikt og gode solforhold i Kulstadlia.
Dette er et familievennlig hjem over to plan, beliggende i et rolig og veletablert borettslag. Her bor du med kort vei til Kulstad skole, barnehager, fine turområder og servicetilbud på Halsøy. Boligen er jevnlig vedlikeholdt, med betydelige utvendig oppgraderinger utført i regi av borettslaget de senere årene.
Høydepunkter:
Dette er et familievennlig hjem over to plan, beliggende i et rolig og veletablert borettslag. Her bor du med kort vei til Kulstad skole, barnehager, fine turområder og servicetilbud på Halsøy. Boligen er jevnlig vedlikeholdt, med betydelige utvendig oppgraderinger utført i regi av borettslaget de senere årene.
Høydepunkter:
- Borettslaget har i løpet av de siste 15 år byttet tak, undertak, kledning, etterisolert og byttet vinduer
- Sørvendt balkong på 19 m² med gode solforhold og flott utsikt
- Tre soverom fordelt over to etasjer
- Åpen stue- og kjøkkenløsning med parkettgulv og peis
- Garasje rett utenfor døren på 18 m² samt to uteboder for god lagringsplass
- Luft-til-luft varmepumpe fra 2020 med service utført i 2024
- Beliggenhet i enden av rekka i borettslaget med kjøreadkomst helt til ytterdøra
Er dette noe for deg? Last ned salgsoppgaven og still godt forberedt.
Vi ønsker deg velkommen til visning. Dersom ingen påmelding vil hovedvisning ikke bli avholdt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet
EiendomsMegler 1 Mosjøen
Vi loser deg trygt gjennom hele boligsalget
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 461823727 |
|---|---|
| Sist endret | 30. apr. 2026 18:11 |
| Referanse | 15260058 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.








































