Bildegalleri

Velkommen til Smiskaret 69! Enebolig med flott utsikt og utleie i sokkel.

Smiskaret

Enebolig med utleie. Carport. Stor veranda med flott utsikt over Trondheimsfjorden. Barnevennlig beliggenhet.

Prisantydning4 990 000 kr
Totalpris
5 115 840 kr
Omkostninger
125 840 kr
Kommunale avg.
44 933 kr per år
Formuesverdi
1 528 779 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Selveier
Soverom
3
Internt bruksareal
180 m² (BRA-i)
Bruksareal
207 m²
Eksternt bruksareal
27 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
77 m² (TBA)
Byggeår
1995
Energimerking
D - Gul
Rom
6
Tomteareal
922 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Barnevennlig
Balkong/Terrasse
Garasje/P-plass
Offentlig vann/kloakk
Peis/Ildsted
Utsikt
Sentralt

Visning

torsdag, 13. august
16:30 – 17:30
Visningspåmelding

Om boligen

Velkommen til Smiskaret 69 - En enebolig med attraktiv beliggenhet samt utleiedel og en fantastisk utsikt over Trondheimsfjorden. Boligen ligger høyt og fritt til, noe som gir gode solforhold samt en skjermet beliggenhet med lite innsyn. Her kan du nyte både ro og utsikt i naturskjønne omgivelser.

Boligen har utleiedel i sokkel som bidrar til en mer forutsigbar økonomi. Hvis man ønsker kan man enkelt omgjøre slik at arealet inngår i hoveddel. Det er gode parkeringsmuligheter på eiendommen samt i carport. Fra eiendommen er det kort vei til både Trondheim og Stjørdal.

Velkommen på visning!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode461646913
Sist endret30. juli 2026 10:47
Referanse83260029

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.