Bildegalleri
hamburgermaskin / kjøttbollemaskin
(1/8)
Hamburgermaskin / Kjøttbollemaskin Opptil 3000/6000 per time!
Til salgs
Beskrivelse
Agrenco AG100 er en kraftig og driftssikker hamburgermaskin utviklet for effektiv produksjon av kjøttboller, hamburgere og andre farseprodukter. Med variabel hastighet og høy kapasitet håndterer den alt fra kjøtt og fisk til vegetariske alternativer og til og med søte produkter. Maskinen er enkel i bruk, hygienisk i drift og perfekt for storkjøkken med behov for jevn kvalitet og høy produksjon.
Høy kapasitet – opptil 3000 burgere per time
Som kjøttbollemaskin kan den produsere opptil 6000 kjøttbolle per time
Variabel hastighet som standard for optimal kontroll i produksjonen
Kan forme et bredt spekter av produkter – kjøtt, fisk, vegetar og mer
Vaskbar konstruksjon for enkel og effektiv rengjøring
De fleste deler tåler oppvaskmaskin for maksimal hygiene
Justerbar høyde og vekt på produktet for fleksibilitet
Mulighet for diameter opptil 130 mm
Mål: 510x390x740H mm.
Strøm: 370 W 1-FAS 230V ( Vanlig stikkontakt )
Kapasitet hamburger/karbonader: 1200–3000 per time
Kapasitet kjøttboller: 2400–6000 per time
Beholdervolum: 24 liter
Vekt: 62 kg.
Variabel hastighet er standard
Fyllbrett for kontinuerlig produksjon medfølger.
Kan leveres med fotpedal og understell for mer effektiv og ergonomisk drift mot tillegg i pris
Følgende tilbehør kan bestilles: (1 verktøy medfølger)
Skive med hull 32mm
Skive med hull 40mm
Skive med hull 70mm
Skive med hull 90mm
Skive med hull 100mm
Skive med hull 115mm
Skive med hull 130mm
Skive med hull 100x35mm
Ved ønske om andre former/størrelser eller for andre spørsmål ta kontakt på post@gastro.no for spørsmål.
Effektiv produksjon av burgere og kjøttprodukter
Denne hamburgermaskinen er utviklet for profesjonelle kjøkken med behov for høy kapasitet og jevn kvalitet. Maskinen former enkelt både hamburgere, karbonader, kjøttboller mm. i store volum, noe som gjør den ideell for restauranter, gatekjøkken og storkjøkken med høyt tempo.
Høy kapasitet og stabil drift
Med en kapasitet på opptil 1200–3000 hamburgere per time sikrer maskinen effektiv produksjon gjennom hele dagen. Den er konstruert for kontinuerlig bruk og gir et jevnt og profesjonelt resultat, uansett volum.
Fleksibel bruk – mer enn bare hamburgere
Maskinen kan brukes til langt mer enn tradisjonelle burgere, og egner seg også godt til karbonader og andre farsebaserte produkter. Dette gir stor fleksibilitet i produksjonen og gjør den til et allsidig verktøy på kjøkkenet.
Enkel i bruk og rengjøring
Maskinen er brukervennlig og krever minimalt med opplæring. Den robuste konstruksjonen i rustfritt stål gir lang levetid, samtidig som den er enkel å rengjøre og tilpasset daglig drift i profesjonelle miljøer.
Perfekt for travle kjøkken
For kjøkken med høyt trykk er denne hamburgermaskinen en investering som sparer tid, reduserer manuelt arbeid og sikrer lik størrelse og kvalitet på alle produkter. Resultatet er bedre flyt i produksjonen og mer fornøyde kunder.
Alle priser er eks mva, miljøgebyr og frakt. 2000kvm lager og showroom. Klar for å planlegge ditt prosjekt med deg!
Vilkår: gastro.no/vilkar-garanti/
Gastro Storkjøkken AS, Since 1987 i Moss, nå i Fredrikstad!
• Prosjektering av små og store prosjekter. Tegning 2D/3D og tilbud.
• Lang erfaring
• Alt innen nytt og brukt storkjøkken, kvalitet til gode priser.
• Innbytte
• Konkursbo
• STORT LAGER, Korte leveringstider på varer vi ikke har på lager.
• Service/Reparasjoner/Stort reservedel lager
• E-post: salg@gastro.no
• Nettside: www.gastro.no
• Tlf: 69 25 22 22
Besøk oss i Vallehellene 11, 1664 Rolvsøy - Fredrikstad mandag-fredag 08-16, Tlf utenfor arbeidstid: 99 44 62 92
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Nøkkelinfo
- Tilstand
- Helt ny - Uåpnet/med lapp
Beliggenhet
| FINN-kode | 461519245 |
|---|---|
| Sist endret | 27.4.2026 kl. 12:56 |












