Bildegalleri
Signert grafikk «For meg» 35 x 36 cm
Til salgs
Frakt fra 119 kr + Trygg betaling 51 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å inspisere varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene tilbake.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Signert grafisk trykk med motiv av person, med tittelen «For meg». Selve trykket måler ca. 35 x 36 cm og er trykket i gråtoner på tykt papir.
kan sendes etter avtale
Algrim har deltatt på en rekke utstillinger i Norge og i utlandet. Han har i noen av sine verker tatt opp samfunnsaktuelle temaer som Torgersen-saken, hvor han malte maleriet «Livsvarig fordømt». Han har også malt «Julepresangen» som tar opp voksnes alkoholmisbruk og forholdet til barn i julen. Maleriet ble omtalt i media og stilt ut på Henie Onstad kunstsenter.[1]
Algrim har malt et maleri med tittelen «Vi kan ikke forby alt som er farlig i dette landet» som omhandler daværende helseminister Dagfinn Høybråten. Senere har han malt et portrettmaleri av politikeren.[2]
Algrim har malt en rekke portretter av kjente personer som: Thor Heyerdahl, Henki Kolstad, Jan Otto Johansen, Knut Dahl, Rolf B. Wegner og Kris Kristofferson.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 19.6.2026 kl. 20:30 ・ FINN-kode: 461281220
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt


