Bildegalleri
Valentino Born in Roma Uomo Intense Eau de Parfum 100 ml
Til salgs
600 kr
Beskrivelse av varen
Det er igjen innhold til litt over merket på flasken så over halvparten igjen her. Koster 1625kr ny
Valentino Born in Roma Uomo Intense Eau de Parfum er en enestående hyllest til Roma og byens solnedganger – den fremhever din fantastiske personlighet og feirer en kveld i den evige by.
Duften av denne Born in Roma-parfymen forsterker avhengigheten med en kraftfull vanilje. Dette forsterkes av en trio av strålende sjasmin og varm benzoin, som gir en forførende tiltrekningskraft til aristo-punkernes kvelder. Den fortryllende, magnetiske og blomstrende coutureduften er designet for de som lever intenst og lidenskapelig med et hint av ekstravaganse. Born In Roma Intense gir cool kids muligheten til å uttrykke seg selv med intensitet og oppleve livet med overflod og dobbelhet. Den ikoniske duoen utfordrer på en leken måte rivaliseringen mellom dag og natt, klassisk og intens, og deg og meg.
En ravaktig bourbon-vanilje-infusjonsnote får nye forsterkende krefter. Denne fortryllende og omsluttende vaniljen løftes opp av toner av ingefær, kjent for å svinge mellom sitrus og krydrede toner. Den dristige Born in Roma-signaturen blir presset inn i avhengighet med denne intense avtalen på en forførende måte. En muskatnøtt vekket av en salt akkord løftet av lavandin som bringer et levende hjerte til duften. En blusset aromatisk note som skaper en krydret og treaktig duft. Den røkte vetiveren utnytter den naturlige elegansen til trenoter som bidrar til duftens hypnotiske aura. Denne ravaktige fougèren gjør duften ekstremt vanedannende.
Toppnoter: Bourbon vanilje og ingefær.
Hjertenoter: Muskatnøtt, salt akkord og lavandin.
Bunnoter: Vetiver.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 23.4.2026 kl. 08:59 ・ FINN-kode: 460991696
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt