Bildegalleri
Heklet miniveske/lommebok
Til salgs
Frakt fra 38 kr + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Etter levering har du 24 timer til å se over varen. Hvis det er noe galt med varen, får du pengene dine tilbake.
1.Trygg og enkel handel
Sikre deg varen gjennom "Kjøp nå" eller gi et bud og vent på at selgeren godkjenner. Ingen kommunikasjon nødvendig. Betalings- og fraktdetaljer håndteres gjennom Fiks ferdig!
2.Trygg betaling med Fiks ferdig
Du kan enkelt betale med Vipps eller kort. Pengene dine oppbevares trygt frem til du har mottatt varen.
3.Kjøperbeskyttelse er alltid inkludert
Du har 24 timer til å sjekke varen når den er levert til deg. Hvis varen ikke er som annonsert, kan du stoppe betalingen.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Kjønn: Dame
Materiale: Andre materialer
Liten heklet lommebok eller makeup veske som kan brukes til bankkort eller leppestift for eksempel. (Skal den brukes til bankkort vær obs på at den er litt trang, men det er hensikten slik at ikke kortet detter ut. Må tas inn /ut på skrå. )Den er heklet i bomullsgarn, i en pen blåfarge. Som pynt er en hvit heklet blomst med perler. Pynten kan sprettes av hvis ønskelig.
Mål: 10x8 cm
Åpning glidelås: ca 8,5 cm
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 23.5.2026 kl. 10:31 ・ FINN-kode: 460650981

