Bildegalleri
All verdens dinosaurer - Bok med fem puslespill og 48 brikker i hvert spill
Til salgs
Frakt fra 38 kr + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Bok om dinosaurer med puslespill selges for kr 200.
Veldig fin tilstand, alle brikkene er med.
All verdens dinosaurer- Bok med fem puslespill og 48 brikker i hvert spill, av Garry Fleming. Exlibriz AS, 2008. Kartonert. ISBN: 978 82 8173 111 0
Boken inneholder illustrasjoner og fakta om ulike dinosaurer, kombinert med innebygde puslespill på sidene. Hvert puslespill består av brikker som kan tas ut og settes sammen igjen. Teksten er på norsk, basert på originaltittelen «Dinosaurs of the world».
«Garry Flemings bok om dinosaurer med puslespill er en flott illustrert samling med fem puslespill og 48 brikker til hvert spill. Her kan du lese om de fantastiske dinosaurene som levde for rundt 60 000 000 år siden. I tillegg til rovdinosaurer. planteetere og flygeøgler forteller boken også om andre forhistoriske dyr på land og til havs. All verdens dinosaurer er en interaktiv bok som er både morsom og lærerik. Hvert illustrerte puslespill ledsages av informativ tekst om noen av dyrene og er et nyttig hjelpe-middel for å identifisere forskjellige arter.»
Boken er 33 x 23,5 cm.
Kan sendes mot porto.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 16.4.2026 kl. 13:55 ・ FINN-kode: 460125986
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt